Loading...

Tworzenie stron www

Strony internetowe, sklepy, portale...

Optymalizacja stron www

Strony internetowe, sklepy, portale...
Optymalizacja strony www to kluczowa część całego procesu budowania pełnowartościowej strony www, która zajmować będzie wysokie miejsca w wyszukiwarce google po ustalonych słowach kluczowych. Zmiany jakie wprowadza wyszukiwarka google w swoich algorytmach, często powodują dosyć spore spadki stron w rankingach. Jak temu zapobiec? Wystarczy zadbać o najwyższą wartość jakości własnej strony, wtedy zniwelujemy wpływ innych narzędzi, które uruchomiliśmy, aby nasza strona znajdowała się na szczycie listy wyszukiwania.
 
Zajmujemy się optymalizacją stron www oraz optymalizacja sklepów internetowych. Przeanalizujemy kod Twojej strony niezależnie czy będzie to: HTML, XHTML, PHP, JavaScript oraz okonamy analizy treści zawartych na Twojej stronie. Pełna optymalizacja kodu i tekstu sprawi, że wyszukiwarki będą łatwiej interpretowały tematykę Twojej strony.
 
Wiele osób uważa, że analiza treści strony, polega na powtórzeniach słów kluczowych. Niestety to nie takie proste. Oczywiście słowa kluczowe muszą występować na stronie, ale jeżeli nie zadbamy o optymalną ich gęstość, może ich być za dużo lub za mało.
Weryfikujemy i poprawiamy również tytuły, słowa kluczowe oraz zgodność witryny, z aktualnymi standardami internetowymi oraz wytycznymi wyszukiwarek dla stron.
 
Optymalizacja strony przynosi super efekty, ale po jej wdrożeniu na stronę. Wiele firm oferuje optymalizację strony, ale tylko wytyczne teoretyczne, nasza firma wszystko wykona za Państwa. Nasi programiści wprowadzą, każdą zmianę, aby wynik jakości w google był jak największy. Wdrożona optymalizacja strony www, da Państwa stronie www solidne podstawy pod przyszłe pozycjonowanie.
 
Na życzenie klienta przeprowadzamy również audyt SEO strony, którego wyniki przedstawiamy w postaci raportu z sugestiami dotyczącymi koniecznych zmian na stronie www.

Systemy informatyczne

Dedykowane, szyte na miarę rozwiązania IT dla Twojej Firmy
Nasi programiści mają na swoim koncie kilkadziesiąt dedykowanych rozwiązań informatycznych. Jeżeli chcesz wdrożyć w firmie system usprawniający pracę wszystkich pracowników różnych działów, poprawić komunikację z klientami i kontrahentami, masz pomysł jak ma system działać, ale nie wiesz jak go wdrożyć... pomożemy Ci zrealizować plany.

Indywidualne podejście do każdego projektu oraz doświadczenie w pracy naszych programistów, zapewni osiągnięcie zakładanych celów z etapu planowania.
Sprawdź nasze realizacje w naszym PORTFOLIO

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim stopniu możemy zwiększyć skuteczność Twojego biznesu w internecie prosimy WYŚLIJ zapytanie lub Zadzwoń do nas teraz na +48 882 836 630 uzyskasz pomoc, prosto od ekspertów marketingu internetowego.