Loading...

Outsourcing marketingu internetowego

Twój zewnętrzny dział marketingu ...
Marketing i reklama w internecie to jedne z najważniejszych działań każdej firmy, ale w wielu są często pomijane, ze względu na brak czasu lub doświadczenia.
Jeżeli chcesz więc powierzyć swój internetowy byt profesjonalistom, którzy zawsze mają czas na działania dla dobra Twojej firmy, skontaktuj się właśnie z nami.
 
Na współpracy z nami najwięcej skorzystają małe i średnie przedsiębiorstwa, które chcą przyciągnąć nowych klientów, zwiększyć świadomości marki oraz zwiększyć poziom sprzedaży.
 
Jeśli szukasz pomocy w stworzeniu idealnej dla Ciebie strategii marketingu internetowego oraz wsparcia przy jej wdrożeniu lub pomocy przy jednorazowym projekcie skorzystaj z naszego outsourcingu marketingu internetowego. Będziemy kierować działania marketingowe we właściwym kierunku, uwzględniając ustalone budżety, korzystając z naszej głębokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu z dziedziny  marketingu on-line.
 
Nasze podejście jest proste, rozmawiamy z każdym klientem prostym językiem, aby każdy klient mógł zrozumieć podjęte przez nas działania i uwierzyć w realizację postawionych celów. Nie będziemy tracić Twojego cennego czasu na zbędny marketing. Będziemy mówić prosto używając przy tym nie 100 słów, skoro wystarczy tylko 10. Będziemy słuchać tego, co chcesz osiągnąć, koncentrując się na kluczowych kwestiach i dostarczać dokładnie to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć Twoje cele biznesowe.
 
Lata pracy przy marketingu internetowych dla wielu firm z różnych branż sprawiły, że jesteśmy w stanie dla Twojej firmy osiągnąć dodatkowo:
» zdecydowanie lepsze efekty w prowadzonych przez nas kampaniach, np. lepsze wyniki konwersji
» dużo szybciej poziom założonych wyników, np. w krótszym czasie osiągniemy 1 miejsce w wyszukiwarkach po ustalonych słowach kluczowych
» nie małe oszczędności finansowe z racji znajomości branży reklam internetowych np. niższa stawka za kliknięcie w reklamach płatnych
» wybór opłacalnych i bardziej skutecznych źródeł pozyskania klienta np. doradzając źródła sprawdzone już przez inne firmy z branży
» szybszą reakcję na wyniki, dzięki pełnej analizie i wersyfikacji każdego przeprowadzonego działania
» przewagę nad konkurencją, dzięki świadomej, przemyślanej i skutecznej strategii bez błądzenia po omacku i korzystania z różnych instrumentów internetowych metodą prób i błędów.
 

Usługi doradcze

Wiedza, doświadczenie, umiejętności, negocjacje ...
Jeśli zastanawiasz się nad rozszerzeniem działań marketingowych w Internecie lub potrzebujesz doświadczonego doradcy z dziedziny marketingu internetowego, aby podpowiedział Ci najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy, skorzystaj z naszych usług doradczych.

Wieloletnie doświadczeniu we wszystkich obszarach marketingu online, w tym: pozycjonowania SEO (pozycjonowania w naturalnych wynikach wyszukiwania), reklam CPC (reklam płatnych za kliknięcie), projektowania stron i sklepów internetowych, social media itd. posłużyć może w Twojej firmie do:
 
 • Budowania świadomości marki
 • Zwiększenia sprzedaży online
 • Wzrostu konwersja potencjalnych klientów
 • Rozwoju Twojego zasięgu
 • Oceny konkurencji
 • Planowania strategii online
 • Optymalizacja strony pod kątem ROI
 • Osiągnięcia celu - lider na rynku online
 • Analizy statystyk Twojej strony www
 • Pozycjonowania SEO
 • Zbudowania pozytywnych relacji z klientami
 • Zarządzania reputacją
 • Śledzenia zwrotu z inwestycji w marketingu internetowym
Do współpracy z nami zapraszamy firmy z całej Polski.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim stopniu możemy zwiększyć skuteczność Twojego biznesu w internecie
prosimy o kontakt tutaj
lub Zadzwoń do nas teraz na +48 882 836 630
uzyskasz ocenę swojej strony internetowej, prosto od ekspertów marketingu internetowego.

Sprawdź nasze realizacje w naszym PORTFOLIO

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim stopniu możemy zwiększyć skuteczność Twojego biznesu w internecie prosimy WYŚLIJ zapytanie lub Zadzwoń do nas teraz na +48 882 836 630 uzyskasz pomoc, prosto od ekspertów marketingu internetowego.